Endüstri ve İşletme Kongresi ve Endüstri ve İşletme Mühendisliği Kurultayı

0322 232 6420 – 0530 640 9175 - eimkurultayi@mmo.org.tr

Bildiri Yazım Kuralları

1. Bildiriler, etkinlik duyurularında belirtilen konu başlıklarında, teknolojik gelişmelerin ve yeniliklerin, uygulamaların, araştırmaların ve sonuçlarının yer aldığı bildiriler olarak kaleme alınmalıdır.

2. Bildiri adı ve içeriği birbirine uygun olmalıdır. Bildiride anlatılmak istenen bilgiler net olarak ortaya konulmalıdır.

3. Bildirinin üslubu, formatı ve dili kongre yapısına ve etiğine uygun olmalıdır.

4. Bildirilerde belirli bir firma veya firma topluluklarının menfaati ön plana çıkartılmamalı, bu konuda reklam ve propaganda yapılmamalıdır. Bildirilerde herhangi bir firmanın, ürünün ( veya sistemin) cihazın veya markanın reklamı yapılmamalıdır.

5. Bildiriler daha önce herhangi bir dergide, katalogda ve kitapta yayınlanmamış veya benzer bir etkinlikte sunulmamış olmalıdır. Bildirilerde aktarılan konunun sorumluluğu yazar(lar)ına aittir.

6. Bildiriler eim.kurultayi@mmo.org.tr adresine e-posta ile gönderilebilir.

7. Sunulan bildirilerini makaleye dönüştürmek isteyen yazarlar için ‘ULAKBİM-TR DİZİN ENDEKSLİ DERGİ’nin özel sayısında makaleler hakemlik sürecine girmek üzere değerlendirilecektir.

8. Makele yazım koşul ve kurallarına https://dergipark.org.tr/endustrimuhendisligi adresinden ulaşılabilir. Sunulan bildirilerin özel sayı için değerlendirmeye alınması için gönderimler “II. Endüstri ve İşletme Mühendisliği Kongresi özel sayısı için gönderilmiştir.” notu ile yapılmalıdır.

Endüstri ve İşletme Kongresi ve Endüstri ve İşletme Mühendisliği Kurultayı

Güzelyalı Mh. Devlet Bahçeli Bulvarı No.37/A 01170
Çukurova – ADANA

0322 232 6420 – 0530 846 1421

eimkurultayi@mmo.org.tr

© 2024 · EİM

Start for free.

Nunc libero diam, pellentesque a erat at, laoreet dapibus enim. Donec risus nisi, egestas ullamcorper sem quis.

Let us know you.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar leo.